KONST / Litografier / Färglitografi 14534429
nr 1453 4429
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
"Sol i hamnen". Signerad, numrerad pt. Färglitografi, bildmått: 21x39, yttermått inklusive ram: 36x54 cm
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 7 mars 2022
kl 20:07:48
300 kr
350 kr
450 kr
700 kr